Duna ir neatkarīga, mazā alus darītava Kuldīgā, ko radījuši alus un garšu profesionāļi. Tā apvieno senas zināšanas alus brūvēšanā ar pieredzi dažādu mūsdienu garšu veidošanā, izmantojot augstvērtīgas izejvielas, meistarību receptēs un jaunu skatījumu uz alus tradīciju. 

Ar zīmola dizainu vēlējāmies atkāpties no streotipiem, kas raksturīgi alus zīmolu dizainos un radīt jaunu vizuālu skatījumu uz alus tradīciju, tādā veidā parādot, ka mūsdienu craft alus garšas un izskats var uzrunāt jaunas auditorijas. Vēlējāmies radīt dizainu un komunikācija, kas savā izpausmē ir “dzīva” un mainīga, nav perfekta un sterila dizaina sistēma.
Zīmola dizainā tiek apspēlēti Kuldīgai raksturīgi elementi, izcelta pilsētvidei raksturīgā detaļu un formu bagātība - senā arhitektūra, koka šķūnīšu šķībumus, cilvēku dažādība, pilsētas viesu mijiedarbība ar tās pamatiedzīvotājiem un apņēmība saglabāt un attīstīt vēsturisko mantojumu.  

Rezultātā, papildinot dizainu ar modernām krāsām un efektiem, radījam zīmolu, kas var būt klātesošs dažādos dzīves notikumos - no rokkoncerta līdz vakariņām restorānā ar draugiem, jo DUN tur, kur īstās idejas saved kopā īstos cilvēkus. 


Back to Top